DĚKUJEME ZA PODPORU NAŠIM PARTNERŮM

Na letošní sezonu jsme měli připravených 21 choreografií ve všech věkových kategoriích. Medaile jsme sbírali v průběhu celého roku až po vyvrcholení na Mistrovství Evropy.

Mistrovství Evropy Praha

5. místo: defilé junior (Cesta kolem světa)
5. místo: duo junior (Černá vs. bílá)
6. místo: tým junior (Beauty and The Beast)
7. místo: mini junior (Francie)
11. místo: tým kadet (Pouť)

MČR Hradec Králové

1. místo: duo děti (Minnie Mouse)
1. místo: solo děti (Vendulka Vachová)
1. místo: trio kadet (Hobby)
2. místo: solo děti (Anička Cerháková)
2. místo: mini kadet Hobby (Madagaskar)
2. místo: defilé junior (Cesta kolem světa)
3. místo: tým děti (Mexiko)
3. místo: mini děti (Mimoni)
3. místo: mini junior (Francie)
5. místo: tým junior (Beauty and The Beast)
5. místo: solo kadet Hobby (Simonka Medková)
5. místo: duo junior (Černá vs. bílá)
6. místo: solo junior (Johanka Michálková)
6. místo: trio senior
6. místo: mini kadet (Cirkus)
7. místo: solo kadet Hobby (Hanička Šmídová)
8. místo: tým kadet (Pouť)
8. místo: trio kadet (Rio)
8. místo: trio junior (Maska)
8. místo: solo junior (Kristýnka Šimůnková)
12. místo: solo kadet (Martinka Hofmanová)

Mistrovství Čech Trutnov

​1. místo: uo děti (Minnie Mouse)
1. místo: solo kadet Hobby (Simonka Medková)
2. místo: solo děti (Anička Cerháková)
2. místo: mini junior (Francie)
2. místo: trio kadet Hobby
2. místo: mini děti (Mimoni)
2. místo: solo junior (Kristýnka Šimůnková)
2. místo: duo junior (Černá vs. bílá)
2. místo: defilé junior (Cesta kolem světa)
3. místo: tým děti (Mexiko)
3. místo: trio senior
3. místo: mini kadet (Cirkus)
3. místo: solo junior (Johanka Michálková)
3. místo: trio kadet (Rio)
3. místo: mini kadet Hobby (Madagaskar)
4. místo: tým junior (Beauty and The Beast)
4. místo: solo děti (Vendulka Vachová)
4. místo: solo kadet Hobby (Hanička Šmídová)
5. místo: tým kadet (Pouť)
6. místo: trio junior (Maska)
8. místo: solo kadet (Martinka Hofmanová)

Kvalifikace Chrudim

1. místo: trio kadet Hobby
1. místo: mini kadet Hobby (Madagaskar)
1. místo: trio junior Hobby (Maska)
1. místo: solo děti (Vendulka Vachová)
1. místo: duo děti (Minnie Mouse)
1. místo: mini děti (Mimoni)
2. místo: tým děti (Mexiko)
2. místo: solo děti (Anička Cerháková)
2. místo: mini junior (Francie)
2. místo: mini kadet (Cirkus)
2. místo: solo kadet Hobby (Simonka Medková)
2. místo: duo junior (Černá vs. bílá)
2. místo: trio senior
2. místo: defilé junior (Cesta kolem světa)
3. místo: solo kadet (Martinka Hofmanová)
3. místo: tým junior (Beauty and The Beast)
3. místo: solo junior (Kristýnka Šimůnková)
3. místo: trio kadet (Rio)
5. místo: solo kadet Hobby (Hanička Šmídová)
5. místo: tým kadet (Pouť)
5. místo: solo junior (Johanka Michálková)

Hůlkománie Česká Lípa

1. místo: trio kadet Hobby
1. místo: mini kadet Hobby (Madagaskar)
1. místo: trio junior Hobby (Maska)
1. místo: mini junior (Francie)
2. místo: tým děti (Mexiko)
2. místo: solo děti (Vendulka Vachová)
2. místo: mini děti (Mimoni)
2. místo: solo kadet Hobby (Simonka Medková)
2. místo: duo děti (Minnie Mouse)
2. místo: duo junior (Černá vs. bílá)
2. místo: trio senior
3. místo: solo děti (Anička Cerháková)
3. místo: solo kadet (Martinka Hofmanová)
4. místo: tým kadet (Pouť)
4. místo: tým junior (Beauty and The Beast)
5. místo: solo kadet Hobby (Hanička Šmídová)
5. místo: trio kadet (Rio)
5. místo: mini kadet (Cirkus)
6. místo: solo junior (Johanka Michálková)
8. místo: solo junior (Kristýnka Šimůnková)

Starting Cup Hradec Králové

1. místo: solo děti (Vendulka Vachová)
1. místo: duo děti (Minnie Mouse)
1. místo: duo junior (Černá vs. bílá)
1. místo: trio senior
1. místo: mini děti (Mimoni)
2. místo: tým děti (Mexiko)
2. místo: solo junior (Kristýnka Šimůnková)
2. místo: solo kadet Hobby (Simonka Medková)
2. místo: trio kadet (Rio)
2. místo: trio kadet Hobby
2. místo: mini kadet (Cirkus)
2. místo: mini kadet Hobby (Madagaskar)
3. místo: solo kadet Hobby (Hanička Šmídová)
3. místo: mini junior (Francie)
3. místo: tým junior (Beauty and The Beast)
3. místo: solo děti (Anička Cerháková)
4. místo: solo kadet (Martinka Hofmanová)
4. místo: tým kadet (Pouť)
6. místo: solo junior (Johanka Michálková)
6. místo: trio junior (Maska)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *