DĚKUJEME ZA PODPORU NAŠIM PARTNERŮM

Pro novou soutěžní sezónu 2015/2016 jsme v červnu 2015 vybraly na náboru 25 šikovných dětí  z Černilova a okolí. Společně jsme se pak během léta začaly připravovat. Prázdniny jsme zakončily

týdenním soustředěním, kde se začaly tvořit závodní choreografie.  V průběhu roku jsme nacvičily dohromady 6 choreografií ve dvou věkových kategoriích (kadetky a děti). Začátek dubna přinesl první nepostupové závody, kde jsme si vyzkoušely choreografie a závodní  atmosféru. Přesto, že většina dětí byla na závodech poprvé, vybojovaly jsme si několik medailí. To  všechny nabudilo a začaly jsme plně trénovat na postupové závody – nominaci na Mistrovství Čech. Tato soutěž se konala v Králíkách v polovině dubna. Všech 6 našich choreografií postoupilo na Mistrovství Čech do Trutnova, ať už s medailemi, nebo těsně bez nich.

V polovině května jsme se zúčastnily Mistrovství Čech v Trutnově. I přes větší konkurenci tři naše týmy postoupily na Mistrovství České Republiky z medailové pozice, a dvě mají postup z 5. místa.

Mistrovství České Republiky bylo letos v Hradci Králové. Tři dny soutěžily nejlepší závodnice z celé České Republiky, a bojovaly o postup na Mistrovství Evropy a Mistrovství Světa. V obrovské

konkurenci se našemu kadetkovskému triu podařilo uspět. Umístily se na 5. místě a postoupily na Mistrovství Evropy do Púchova na Slovensku, které se bude konat začátkem července.

MS v Chorvatsku

3. místo: trio kadet

ME na Slovensku

3. místo: trio kadet

MČR v Hradci Králové

5. místo: trio děti
5. místo: trio kadet
8. místo: tým kadet
13. místo: solo kadet

MČ v Trutnově

1. místo: trio kadet
2. místo: trio děti
2. místo: solo kadet
6. místo: tým kadet
8. místo: mini kadet

Nominace na MČ v Králíkách

1. místo: trio kadet
2. místo: solo kadet
2. místo: trio děti
3. místo: tým kadet
6. místo: mini kadet

O hvězdu mažoretek Stella

2. místo: trio kadet
3. místo: mini kadet
3. místo: trio děti
4. místo: tým kadet
5. místo: solo kadet

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *