DĚKUJEME ZA PODPORU NAŠIM PARTNERŮM

Prvním závodem pro postup na Mistrovství České republiky a dál byl nominační závod v Chrudimi, ve kterém jsme startovaly s 21 choreografiemi a vybojovaly 21 postupů na Mistrovství Čech.

Z Mistrovství Čech, které se konalo v Trutnově, jsme si po náročném dni odvážely 2 zlaté, 7 stříbrných a 6 bronzových medailí. Především jsme si ale vybojovaly postup na MČR pro všechny naše závodní choreografie!

Mistrovství České republiky bylo rozděleno do tří závodních dní. V Hradci Králové jsme bojovaly všechny dny a podařilo se nám ukořistit opravdu krásné výsledky. Do Černilova jsme si přivezly 3 zlaté, 3 stříbrné, 3 bronzové medaile a hlavně 5 postupů na Mistrovství Evropy 2018.

Sezónu 2018 jsme ukončily na pražském Mistrovství Evropy, kde se nám ve velké konkurenci podařilo 3x dostat mezi TOP 6 týmů z celé Evropy. Kadetská choreografie „Pouť“ vybojovala krásné 11. místo, juniorská choreografie „Beauty and The Beast“ 6. místo, minitým „Francie“ 7. místo a dvě nádherná 5. místa defilé a černobílé juniorské duo Kristýnky Šimůnkové a Johanky Michálkové.

Za celou velkou rodinu CREATO děkujeme všem, kteří nás v průběhu sezóny podporovali a také děkujeme nejlepšímu FANCLUBU rodičů, prarodičů i přátel! Nezahálíme a trénujeme dál na následující sezónu 🙂

Galerii z celé sezony si můžete prohlédnout zde

 

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *