DĚKUJEME ZA PODPORU NAŠIM PARTNERŮM

KVALIFIKACE NA MČR ŘÍČANY

V neděli 17. března jsme se zúčastnily našich prvních letošních závodů a to rovnou kvalifikace na MČR v Říčanech. Soutěž probíhala celý den a taneční ploše se vystřídalo všech našich 22 závodních choreografií.

A to velmi úspěšně. Po náročném dni jsme si přivezly domů 13 zlatých, 5 stříbrných, 2 bronzové medaile, jedno 4. místo a jedno 5. místo 👏🏼 Hlavní je, že jsme si kvalifikaci parádně užily, namotivovaly jsme se do další práce a vybojovaly postupy do semifinále pro všechny naše závodní choreografie! Cre-e-e-ato!

Umístění si můžete prohlédnout zde.

« 1 z 2 »

ČESKOLIPSKÁ HŮLKOMÁNIE 2019

Hned týden po našich prvních závodech jsme se v brzkých ranních hodinách vypravily na cestu do České Lípy na další, tentokrát nepostupový závodní den. Již podruhé jsme se zúčastnily Českolipské hůlkománie a po náročném dni jsme si zpátky do Černilova přivezly hned několik medailí.

Z velkých sestav se zlatou medailí mohou pyšnit naši nejmladší “Večerníčci” i kadetky se svou choreografií “Vodník”. Další zlatou z České Lípy přivezl i kadetkovský minitým “Paříž” ve složení Simonka a Lucinka Medkovy, Terezka Švestková, Natálka Bartošová, Viky Tichá, Raduška Slepičková a Anička Krejčová a dětské solo Andulky Cerhákové s tematickou choreografií “Frozen”.

Krásná stříbrná medaile se na krku třpytila solistkám Haničce Šmídové a Vendulce Vachové, dětskému minitýmu “Pastelky”, kadetskému triu “Vodní bublinky”, juniorskému duu “Dark moon” a v neposlední řadě našemu rodičovskému týmů, který roztleskal celou halu svou pohádkovou choreografií “Mrazík”.

Bronzová medaile a diplom za 3. místo pak ukořistilo kadetské duo “Kaktusové”, juniorské duo “Virus”, minitým “Latino” a také solistka Kristýnka Šimůnková.

Neméně povedené byly také výkony ostatních závodních sestav a také našeho fanclubu.

Děkujeme za podporu a za skvělou organizaci Českolipské hůlkománie 2019!

Umístění si můžete prohlédnout zde.

« 1 z 3 »

SEMIFINÁLE MČR NYMBURK

V neděli 14. dubna jsme se zúčastnily letošního semifinále Mistrovství České republiky v Nymburce. Na soutěž si vybojovalo postup z kvalifikace všech našich 22 choreografií a po celém soutěžním dni jsme si do Černilova přivezly krásných 20 postupů na MČR.

Výsledky byly opět velmi úspěšné. Po náročném dni nám na krku cinkaly 3 zlaté, 3 stříbrné a 5 bronzových medailí! 👏🏼

« 1 z 2 »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *