DĚKUJEME ZA PODPORU NAŠIM PARTNERŮM

Jako každý rok tak i v roce 2019 jsme letní prázdniny trávily společně. Pro děti jsou v průběhu dvou měsíců připraveny dobrovolné tréninky, prázdninové výlety i povinné soustředění pro všechny závodní choreografie.

Prázdninové výlety jsme odstartovaly a skočily do nich po hlavě v hradecké Flyzone, kde se holky vždy vyblbnou a na trampolínách mají možnost vyzkoušet různé nové i již naučené akrobatické prvky. K tradičním také již patří výlet na kolečkových bruslích zakončený návštěvou cukrárny či výlet do chlumeckého Fajnparku. Vzhledem k nepřízni počasí jsme také letos poprvé navštívily krytý pardubický bazén a aquacentrum. Nově jsme také do nabídky zařadily poklidnější výlet do královedvorské Zoo a v neposlední řadě musíme zmínit oblíbený výlet do hradeckého lanového parku v korunách stromů – do parku Na Větvi. Nově jsme také zařadily povedený výlet na Lasergame zakončený piknikem a pizzou.

Výlety jsou oblíbenou činností a takovou odměnou pro nás všechny za dobře odvedenou práci v sezóně  Obvykle se jich stejně jako prázdninových dobrovolných tréninků účastní cca 10-15 dětí.

Poslední dva týdny v srpnu patří soustředění. Dětské soustředění jsme pořádaly formou příměstského tábora v černilovské základní škole a s kadetkami a juniorkami jsme vyrazily do již známých Zbraslavic. Týden zde je plný tréninků, zábavy, týmového soutěžení, nočních her a smíchu.

Novou sezónu jsme letos poprvé přivítaly v černilovské myslivecké klubovně a parádně si to užily.

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *