DĚKUJEME ZA PODPORU NAŠIM PARTNERŮM

I přes situaci, která v republice nastala, se na prázdniny vládní opatření uvolnila a my si mohly užít společné prázdniny – i když v trochu omezeném režimu.

Výlety nám trochu narušilo i počasí, ale i tak jsme prázdniny 2020 zvládly zahájit oblíbeným výletem do městských lesů. Navštívily jsme park Na Větvi a vyřádily se v korunách stromů. Zavítaly jsme také do hradecké Flyzone i chlumeckého Fajnparku. Oblíbeným výletem je naše koupačka v soukromém bazénu – prostě výlet na zahradu naší trenérky Lin  Tu jsme zvládly dokonce i se společným opékáním a výletem na nedalekou výbornou zmrzlinu. Opět jsme navštívily také Lasergame a užily si společný piknik na hřišti s výbornou pizzou.

Poslední dva týdny v srpnu patří soustředění. Vzhledem k aktuální situaci jsme jak pro dětské, tak pro kadetské a juniorské soustředění nakonec zvolily formu příměstského tábora a strávily jsme tak parádní přípravu na následující sezónu u nás v základně – v Černilově. Soustředění nechybělo nic, co si užíváme každý rok – soutěžení, zábava, karneval, letní kino, hromada tréninků i oblíbený taneční battle a spousta dalšího. Už teď se těšíme na další!

Aniž bychom věděly, že se bude jednat o jednu z posledních akcí opět na delší dobu, na začátku září jsme si ještě užily přivítání nové sezóny stejně jako loni v černilovské myslivecké klubovně. Bylo to suprové a těšíme se na další společně strávené akce.

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *